Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu informuje, że studenci/słuchacze którzy planują odbyć praktykę zawodową w Miejskim Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu, w celu uzyskania zgody na praktykę powinni przedłożyć następujące dokumenty:

  • podanie o praktykę
  • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta/słuchacza

Podanie o możliwość odbycia praktyki powinno zawierać następujące informacje:

  • liczbę godzin
  • okres praktyki (liczbę tygodni/ miesięcy) preferowany okres praktyki minimum 2 tygodnie
  • miesiąc, w którym praktyka powinna się odbyć/ rozpocząć (np. czerwiec) oraz określenie dokładnego czasu rozpoczęcia i zakończenia praktyki
  • dane teleadresowe
  • proponowane miejsce odbywania praktyk – wskazany dom pomocy społecznej lub dzienny dom pomocy (nie więcej niż 3), w których student/słuchacz chciałby odbyć praktykę
  • nazwę uczelni i kierunek studiów studenta/słuchacza.

Dokumenty należy składać w sekretariacie Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu przy ul. Mącznej 3 lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że decyzję o przyjęciu kandydata na praktykę podejmuje Dyrektor Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.

Dodatkowe informacje na temat organizacji praktyk można uzyskać pod numerem telefonu 71 376 99 16 lub 71 376 99 33

Studenci/słuchacze przed złożeniem podania o praktyki powinni skontaktować się z uczelnią wskazaną w podaniu, która będzie pośredniczyć w kontaktach z Miejskim Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.

Podanie o praktyki powinno być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu (MCUS), ul. Mączna 3, 54-131 Wrocław, w celu odbycia praktyk w MCUS”.

PODANIE PODANIE O PRZYJĘCIE NA PRAKTYKI ZAWODOWE - WZÓR

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ MIEJSKIE CENTRUM USŁUG SOCJALNYCH