Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu informuje, że studenci/słuchacze którzy planują odbyć praktykę zawodową w Miejskim Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu, w celu uzyskania zgody na praktykę powinni przedłożyć następujące dokumenty:

  • podanie o praktykę
  • zaświadczenie z uczelni potwierdzające status studenta/słuchacza

Podanie o możliwość odbycia praktyki powinno zawierać następujące informacje:

  • liczbę godzin
  • okres praktyki (liczbę tygodni/ miesięcy) preferowany okres praktyki minimum 2 tygodnie
  • miesiąc, w którym praktyka powinna się odbyć/ rozpocząć (np. czerwiec) oraz określenie dokładnego czasu rozpoczęcia i zakończenia praktyki
  • dane teleadresowe
  • proponowane miejsce odbywania praktyk – wskazany dom pomocy społecznej lub dzienny dom pomocy (nie więcej niż 3), w których student/słuchacz chciałby odbyć praktykę
  • nazwę uczelni i kierunek studiów studenta/słuchacza.

Dokumenty należy składać w sekretariacie Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu przy ul. Mącznej 3 lub przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informujemy, że decyzję o przyjęciu kandydata na praktykę podejmuje Dyrektor Miejskiego Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.

Dodatkowe informacje na temat organizacji praktyk można uzyskać pod numerem telefonu  71 376 99 33

Studenci/słuchacze przed złożeniem podania o praktyki powinni skontaktować się z uczelnią wskazaną w podaniu, która będzie pośredniczyć w kontaktach z Miejskim Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu.

Podanie o praktyki powinno być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiu (MCUS), ul. Mączna 3, 54-131 Wrocław, w celu odbycia praktyk w MCUS”.

PODANIE PODANIE O PRZYJĘCIE NA PRAKTYKI ZAWODOWE - WZÓR

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ MIEJSKIE CENTRUM USŁUG SOCJALNYCH